شنبه, 26 مرداد 1398 15:51

قله پورا در البرز مرکزی

نوشته شده توسط 
امتیاز بدین چقدر از این عکس خوشتون اومد
(0 رای‌ها)
Poura Peak in central Alborz
Poura Peak in central Alborz photographer: Bahram Abedini

.قله پورا در البرز مرکزی در استان کرج واقع است ومابین کوهای پهن حصار چشمه شاهیچال_ شاهدژ _ پیله _خونکهار _ قرار دارد وتنها آبشار و آبریز آن آبشار نمرک است.که از سمت جنوب قله جریان دارد ارتفاع قله حدود دو هزارو نصد متر است که در قسمت جنوبی کمی صخره ای است

قله پورا از جنوب به روستای کندر ، از شمال به روستای ابهرک و ارنگه ، از غرب به روستای آدران و از شرق بر روی خط الراس با گذر از قلل چال ، سیوچال ، درزو و پشته بند به قله پهنه سار منتهی می شود.

عکس حاظر به خانم مولاپنا به صورت چاپی فروخته شده است . اگر به عکس های کوه های ایران علاقه دارید میتوانید برای سفارش با ما تماس بگیرید. عکس حاظر به خانم مولاپنا به صورت چاپی فروخته شده است . اگر به عکس های کوه های ایران علاقه دارید میتوانید برای سفارش با ما تماس بگیرید.


Pura Peak is located in central Alborz in Karaj province and is located along the wide fences of Shahichal-Shahedjeh-Pileh-Khunkhar-Fence. The south is a bit rocky.

The present photograph has been sold to Mrs Mola panah in print. If you are interested in photos of Iran mountains you can contact us for order.

آدرس و موقعیت

  • استان: البرز
خواندن 51 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 26 مرداد 1398 23:43
0
0
0
s2smodern

بازدید کننده ی محترم ،

تمام عکس هایی که مشاهده میکنید با کیفیت بسیار بالا و بدون نوشتار (واترمارک) قابل خریداری و استفاده در تقویم، مجله، سررسید و چاپ قطع بزرگ برای تابلو یا ترانسپارنت هستند. 

تمام عکس ها در وبسایت با حداقل کیفیت و نشانه گذاری (واترمارک ) جهت پیشگیری از استفاده ی بدون اجازه قرار داده شده اند.

برای خرید لطفاً تماس بگیرید

شماره تماس: صفر نهصد و دوازده، چهل و چهار ، پنجاه و چهار، دویست و پنجاه و یک